ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13862017
nr 1386 2017
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Max Walter Svanberg (1912-1994), Sweden. Signed. Mixed media kitografi/tyg, akvarellerad. Signed, numbered 33/50. Sheet: 100x69cm, dated oramad,
Signerad. Mixed media kitografi/tyg, akvarellerad. Signerad, numrerad 33/50. Bladets mått: 100x69cm, daterad oramad
1500
SEK 1200
Monday Mars 22 2021
at 18:57:46
27/2 18:36:28
1.100 kr
27/2 21:12:34
- Thema-auction
Mar 22
Read more about Grafik
Max Walter Svanberg
Read more about Max Walter Svanberg